به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، در ششمین روز ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بستک ۱۲۶ نفر نام نویسی کرده اند.

احمدی دولخانی معاون فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک در گفتگویی با بستک نیوز گفت: در ششمین روز از فرآیند ثبت نام انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بستک، مجموعا ۱۲۶ نفر با حضور در فرمانداری و بخشداری جناح ثبت نام نمودند که از این تعداد ۷ نفر نامزد انتخابات حوزه های شهری بستک، ۱۱۹ نفر نامزد در روستاهای تابعه شهرستان می باشند که به تفکیک در حوزه شهری بستک ۵ نفر ، در حوزه شهری جناح ۲ نفر ، در حوزه روستایی در بخش مرکزی ۵۸ نفر، در بخش جناح ۲۶ نفر و در بخش کوخرد هرنگ ۳۵ نفر نام نویسی نمودند.

احمدی دولخانی افزود ، فردا عملیات ثبت نام از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا بدون گواهی سوء پیشینه و با انجام تعهد انجام می شود.

گفتنی است تا کنون احمد شجاعی،محمد قوالی،عبدالحمید امینایی،مهدی دهتایی،احمد مدنی،غلامحسین عابری ، فاروق جدکاره ، محمد مقدسی ، اسحاق شیروانی ،عبدالرحیم بهزاد ، شهاب الدین بادروج و محمد معمار از حوزه شهری بستک و علی بهاالدینی، نایف فقیه،صالح پالاش،حسن احمدیان،محمد توانچه،محمد پناه ، داوود سعادت ، عبدالعزیز ضیاگر و مصطفی دستپاک از حوزه شهری جناح نام نویسی کرده اند.

انتهای پیام/آ