به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، در سومین روز از ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بستک ۶۷ نفر نام نویسی کرده اند.

احمدی دولخانی معاون فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک در گفتگوی با بستک نیوز گفت: در سومین روز از فرآیند ثبت نام انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بستک، مجموعا ۶۷ نفر با حضور در فرمانداری و بخشداری جناح ثبت نام نمودند که از این تعداد ۱ نفر نامزد انتخابات شهر بستک، ۶۶ نفر نامزد در روستاهای تابعه شهرستان می باشند که به تفکیک در حوزه شهری بستک ۱ نفر در حوزه روستایی در بخش مرکزی ۲۱ نفر، در بخش جناح ۲۴ نفر و در بخش کوخرد هرنگ ۲۱ نفر نام نویسی نمودند. از تعداد ۶۷ نفر ثبت نام شده امروز ۱۸ نفر در دوره های قبل کاندید انتخاباتی شورا بوده اند.

احمدی دولخانی در ادامه ضمن توصیه به ثبت نام داوطلبان در روزهای ابتدایی افزود ، با توجه به فرصت محدود ثبت نام که تا ۶ فروردین ۹۶ از ساعت ۸صبح تا ۲۲ ادامه خواهد داشت از عزیزان و بزرگوارانی که قصد دارند بعنوان نامزد در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت نمایند  تقاضا داریم با توجه به اینکه سازمان هواشناسی پیش بینی بارندگی در روزهای پایانی ثبت نام کرده است ، زمان ثبت نام را برای روزهای پایانی موکول ننمایند.

انتهای پیام/آ