آرمان اسدپور مدیر مسئول و سردبیر پایگاه خبری بستک نیوز طی پیامی سال جدید را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

((بسم الله الرحمن الرحیم))
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ
یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ
حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

بهار، عید خجسته زمین است که رسالت خود را در گردشِ به دور خورشید به بهترین وجه ممکن به اتمام رسانده و بی‌شک عید هر انسانی است که بهشتی در درون خود بسازد، به دورِ شمسِ حقیقت بگردد و به آیه شریفه “إِنَّ فِی خَلْقِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَاخْتِلَافِ اللَّیْلِ وَالنَّهَارِ لَآیَاتٍ لِأُولِی الْأَلْبَابِ” تمسک جوید..

چنین انسانی نه تنها ملاک تعریف عمر را اعداد و ارقام و شناسنامه‌ها نمی‌داند بلکه باور دارد این عمل صالح است که عمرها را جاودانه و یادها را ماندگار می‌کند.

به همین دلیل، بهار و تحویل سال، همواره امیدبخش، شورآفرین و مسؤولیت زاست…
امسال در حالی به استقبال سال جدید می‌رویم که ولادت بانوی دوسرا ، حضرت صدیقه طاهره (س) و روز مادر در ایام پایانی سال ۹۵ نویدبخش سالی با معنویت و برکت مضاعف است.

وظیفه ما در پایگاه خبری تحلیلی بستک نیوز به عنوان یک رسانه برخواسته از متن مردم، الگوسازی توان شهرستان در رسیدن به پیشرفت، با انجام فعالیت های گزین در حوزه‌های فرهنگی،آموزشی، انتقادی و ایجاد امید در جامعه است.

پایگاه خبری تحلیلی بستک نیوز که فعالیت رسانه ای خود را از تاریخ ۹۵/۰۱/۲۶ را با اهداف ذکر شده آغاز کرد و در آستانه یکسالگی بحمدالله شاهد بازخوردهای مثبت در جامعه هستیم و توجه مردم به ما ، مسئولیت را چندین برابر خواهد کرد.

در ماههای ابتدایی سال جدید شاهد برگزاری انتخابات های مهمی در کشور و به خصوص شهرستان بستک خواهیم بود ، ما در بستک نیوز می کوشیم بهتر از گذشته در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم و مردم را جهت انتخابی صحیح در انتخابات با تهیه گزارشات ، مصاحبه های تصویری ، تولید کلیپ و مستند یاری کنیم تا همواره و به مانند گذشته شاهد پیشرفت هرچه بیشتر کشور و مردم در زمینه های مختلف باشیم.

آرمان اسدپور – سردبیر و مدیرمسئول پایگاه خبری ، تحلیلی بستک نیوز ۱۳۹۶/۰۱/۰۱