به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، جلسه گردهمایی شهرداری های استان هرمزگان در بندرعباس برگزار شد و شهرداری بستک برای اجرای دقیق قوانین ، مقررات و سیاست های دولت یازدهم رتبه اول را در سال ۹۵ را در بین شهرداری های استان هرمزگان کسب کرد.

مهندس محمد جلالی شهردار شهر بستک در این همایش به عنوان نماینده شهرداری های استان هرمزگان سخنرانی کرد. وی در این همایش که با حضور دکتر جادری استاندار هرمزگان برگزار شد گفت ؛ از تلاش های همه جانبه استاندار هرمزگان تشکر و قدر دانی می کنیم که باعث توسعه همه جانبه در استان هرمزگان شده است . وی ادامه داد دکتر جادری با حمایت خود از شهرداران و تدبیر بسیار عالی باعث ایجاد پارک بانوان تدبیر و امید در سراسر استان شدند که بسیار کار مفید و قابل ستایشی می باشد و به نمایندگی از بانوان از ایشان تشکر و قدردانی داریم.

شهردار بستک ادامه داد ،از حسن نظر استاندار هرمزگان به شهرداران بستک که باعث شد مهندس پرتابیان که یک شهردار بودند به عنوان فرماندار بستک انتخاب شوند تشکر می کنم زیرا از آرزوهای بنده این بود که شهرداری به عنوان فرماندار انتخاب شود تا مشکلات شهرداری ها را بهتر درک کنند.

در پایان شهردار بستک با توجه به حضور مدیرکل راه و شهرسازی ،به مشکلات شهرداری ها در این حوزه اشاره کرد و گفت ، مشکلات شهرداری ها در حوزه تخصیص اراضی و سهم شهرداری ها از اراضی تفکیکی دولت از مهم ترین مشکلات شهرداری ها در این بخش می باشد.

انتهای پیام/آ