به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بستک نیوز ، غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش شهرستان بستک در بین مسئولان هیات های ورزشی و سازمانهای مردم نهاد گفت  ، جوانان ما مشکلات عدیده ای در جامعه دارند که ورزش بخضی از آن مشکلات می باشد قبل از سال ۹۲ در استان هرمزگان منجمله شهرستان بستک ۹۶ پروژه نیمه تمام داشتیم که با اولیت بندی و جذب اعتبارات به تکمیل پروژه ها پرداختیم.

دانشور افزود طی سه سال گذشته ۹ پروژه در سطح شهرستان بستک به بهره برداری رسیده است. وی ادامه داد در حال حاضر در شهرستان بستک ۲۰ پروژه در حال اجرا داریم که امیدواریم در دهه مبارک فجر ۲ یا ۳ پروژه را به بهره برداری برسانیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت ، طی سفری که در هفته آینده به بستک خواهم داشت یک روز به صورت اختصاصی به بررسی مشکلات بخش های جناخ و کوخرد و هرنگ پرداخته شد.

دانشور در پایان درجواب سوال یکی از مسئولان هیات های ورزشی به فقدان  مینی بوس اختصاصی جهت اعزام ورزشکاران به نقاط دیگر در شهرستان و تهیه آن توسط یک خیر نیک اندیش گفت ، در صورت تهیه مینی بوس توسط خیر ما راننده را ظرف یک هفته استخدام و در اختیار هیات های ورزشی قرار خواهیم داد.

انتهای پیام/آ

#

اشتراک این خبر در :